0
K pokladně

Pampers Harmonie New baby Vlhčené ubrousky 4x46 ks

184 ks
Běžná cena
349,90 Kč 1,90 Kč/ks

Značka: Pampers

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Čisticí ubrousky Pampers Harmonie New Baby jsou určené speciálně pro novorozence. Obsahují jedinečné jemné pleťové mléko, které pomáhá obnovovat přirozené pH jejich pokožky, a 100 % rostlinných složek pro maximální jemnost k citlivé pokožce novorozenců. 

Jsou schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance a neobsahují parfémy, alkohol ani barviva.
 

O značce

Značka Pampers vyrábí dětské plenky a vlhčené ubrousky, které jsou vítaným pomocníkem u přebalování. V mžiku s nimi očistíte špinavý zadeček a šup s nimi do koše. Pampers si v průběhu let vybudovaly stabilní postavení v oblasti péče o dítě nejen jako prodejce plenek, ale také jako partner ve vzdělávaní a předávání zkušeností.

Plenky Pampers neusínají na vavřínech a rok od roku se zlepšují. Odvádí vlhkost pryč od pokožky pořád rychleji, jejich tvar se dokonale přizpůsobí zadečku každého dítka, a všechno spolehlivě zůstane tam, kde má.
 

Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o. Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Isoamyl Laurate, Xanthan Gum.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075671