0
K pokladně

Radox Harmonie sprchový gel

225 ml
Běžná cena
69,90 Kč 310,67 Kč/l

Značka: Radox

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Radox Harmonie, krémový sprchový gel s výtažky z bylin pro vás a pro ty, které máte nejraději. Jedinečné spojení aloe vera a avokáda vás přenese do vzdálených zemích a zároveň dopřeje vaší pokožce nezaměnitelnou péči.
 

O značce

My v Radox víme, že čich je jedním z nejdůležitějších smyslů, ale zároveň je tím nejpřehlíženějším. Již od roku 1908 se inspirujeme vůněmi  těch nejlepších ingrediencí z přírody. Využíváme jejich sílu s jediným cílem:  dopřát lidem relaxaci pro tělo i mysl a poskytnout jim pocit uvolnění.

Od samého počátku byla planeta Země domovem těch nejúžasnějších přírodních vůní. Ale dodnes si nikdo plně neuvědomil účinek vůní na naši náladu. Mají schopnost nás povzbudit, když máme špatnou náladu, probudí nás, pomáhají nám spát, milovat, tvořit a snít. Schopnost skutečně změnit naši náladu.

Vlastně ve společnosti neexistuje nálada, kterou nelze změnit vůní. A těžko se na světě najde člověk, kterého neovlivní ta správná vůně.


 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8
Skladovací podmínky
Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Glycol Distearate, Laureth-4, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Persea Gratissima Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ascorbic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075635