0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Coenzyme Q10 200 mg s thiaminem 30 kapslí

Doplněk stravy
30 ks
Běžná cena
366,00 Kč 12,20 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Kombinace koenzymu Q10 a thiaminu. Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v lidském organismu. Je zdrojem energie pro buňky a katalyzátorem biochemických reakcí. Jeho přirozená tvorba klesá s přibývajícím věkem. Thiamin (vitamin B1) příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti. Napomáhá také normální činnosti srdce.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Koenzym Q10 200 mg, thiamin 1,1 mg (100 % referenční hodnoty v příjmu) v jedné kapsli.

Sójový olej, kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, barviva (oxidy a hydroxidy železa)], koenzym Q10, emulgátor (lecitiny), stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), thiamin-mononitrát (vitamin B1).

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 12
Skupiny vitamínů B1

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50144719