0
K pokladně

Hardys VR Chardonnay CO2 neutrální

750 ml
Běžná cena
144,90 Kč 193,20 Kč/l

Značka: Hardys

Země původu:
Austrálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

VR Chardonnay

Suché víno slámové barvy, s intenzivním aroma tropického ovoce. V chuti převládá ovocný charakter broskví a citrónů s podtóny vanilky. Velmi elegantní víno se středně plným tělem, dobrou texturou a příjemným dubovým dozvukem.

Perfektně se hodí ke kuřecímu masu, rybám, plodům moře a lehkým sýrům.

O značce

Vína, která nabízíme jsou špičkou mezi rozsáhlou řadou vín Hardys. V rámci zachování tradice jsou vína vyráběna pomocí prastarých technik v původním vinohradu s použitím tradičních lisovacích košů spolu s moderními chlazenými nerezovými tanky.

Výsledkem jsou vína výjimečné komplexnosti a charakteru odpovídající ambicím Thomase Hardyho, který chtěl vyrábět kvalitní vína, která budou oceněna na trzích po celém světě. Jako pocta zakladateli společnosti byl před dvaceti lety uveden na trh Thomas Hardy Cabernet Sauvignon.

Každý ročník je vyroben z nejlepších hroznů odrůdy Cabernet, které se pěstují na rozsáhlých pozemcích společnosti. Vzhledem k populárnosti těchto vín a silné konkurenci mezi výrobci není divu, že se toto víno zdokonaluje s každým vyrobeným ročníkem.

Adresa dodavatele
Adveal s.r.o., Pod Vinicí 409/29, Praha 4
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotách 5 - 25 °C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Chardonnay

Obsah alkoholu
13,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva bílá
Obsah cukru suché
Jakost jakostní
Odrůda Chardonnay
Oblast Austrálie - Jihovýchod

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075549