0
K pokladně

Fine Life FL Maďarská klobása 200 g

200 g
Běžná cena
42,90 Kč 214,50 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahodný, trvanlivý masný výrobek s výrazně pálivou chutí maďarské papriky.

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika.
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +1°C až 20°C rozvěšené a spotřebujte do 5 dní. Tvorba bílého povlaku na povrchu výrobku je u výrobku tohoto typu obvyklá a není na závadu. Minimální trvanlivost do data na obale.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

118 g vepřového masa a 14 g hovězího masa, vepřové sádlo, jedlá sůl s jódem, antioxidant: E 301, dextróza, směs koření, extrakty koření, sušená zelenina, startovací kultura, konzervant E 250, jedlé kolagenní střívko.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1996 kJ
Energetická hodnota 486 kcal
Tuky 45 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 1 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 19 g
Sůl 3.3 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075516