0
K pokladně

Bioderma BIODERMA Photoderm BRONZ olej SPF30 200 ml

Kosmetika
Běžná cena
734,00 Kč 734,00 Kč/ks

Značka: Bioderma

Popis produktu

BIODERMA Photoderm BRONZ Olej SPF 30 200ml je sprej s vysokou ochranou s faktorem SPF 30 na citlivou pleť, celé tělo i vlasy, stimulující a prodlužující opálení pokožky. Jemně parfemovaný, voděodolný.

Použití

Rovnoměrně aplikujte na celé tělo. Možné je olej aplikovat i na mokrou pokožku. Aplikaci je nutné pravidelně opakovat po koupání, otření a sportu.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Patent Buněčné Bioochrany™ - zvyšuje obranyschopnost pokožky. Komplex Bronz -  Stimuluje, zintenzivňuje a prodlužuje přirozené opálení. Poskytuje pokožce vše, co potřebuje, aby se opálila i při malém množství UV záření. Zároveň přirozeně chrání pokožku a snižuje riziko poškození buněk UV zářením.


DICAPRYLYL ETHER, HOMOSALATE, DIBUTYL ADIPA E, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, OLEOYL TYROSINE, TOCOPHERYL ACETATE, LUFFA CYLINDRICA SEED OIL, OLEIC ACID, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 658]

Charakteristika

Forma Olej

Název produktu

Produktová řada Photoderm

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135171