Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Contact Lens Solution roztok na kontaktní čočky 360 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
251,00 Kč 251,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Víceúčelový hydratační roztok s obsahem hyaluronátu sodného a HPMC vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček (včetně silikonových hydrogelových a barevných kontaktních čoček). Roztok je ideální na dezinfekci, čištění, uchovávání a hydrataci kontaktních čoček. Rozpouští bílkoviny, odstraňuje nahromaděnou vrstvu nečistot a usazenin, likviduje škodlivé mikroorganismy na čočce. Zanechává kontaktní čočky čisté a vlhké a zajišťuje jejich pohodlné nošení.

Použití

Důkladně si umyjte ruce. Do pouzdra na čočky přidejte dostatečné množství víceúčelového roztoku tak, aby byly po vložení čočky zcela ponořeny do kapaliny. Vyjměte jednu kontaktní čočku, vložte ji do dlaně, přidejte několik kapek víceúčelového roztoku a ukazováčkem opatrně rovně setřete. Kontaktní čočku opláchněte dostatečným množstvím víceúčelového roztoku, abyste zcela odstranili zbytky. Opakujte tento postup s druhou kontaktní čočkou. Vložte čočky zpět do pouzdra, do příslušných držáků a nechte ponořené minimálně 4 hodiny, ideálně celou noc. V případě potřeby je možné kontaktní čočky propláchnout ve víceúčelovém roztoku před jejich vložením do očí.

Upozornění

Nepoužívejte tento produkt, pokud jste alergičtí na některou z obsažených složek. Uchovávejte mimo dosah dětí. 
ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kyselina hyaluronová, HPMC, PHMB, PVP, Pluronic, edetát disodný, izotonický pufrovaný roztok s pH 7,2.

Neobsahuje: Benzalkoniumchlorid, chlorhexidin, parabeny, fenoxyethanol, thimerosal a složky živočišného původu.

Charakteristika

Forma Roztok

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50147319