0
K pokladně

Ariel Prací prášek Color

115 dávek
Doporučená cena
999,90 Kč
699,90 Kč 6,09 Kč/dávka

Značka: Ariel

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ariel, značka doporučená výrobci značek Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, představuje prášek na praní Ariel Color Fast Dissolving. Díky svému koncentrovanému složení poskytuje prášek na praní Ariel silnější účinek a vypere tak více prádla na gram. 

Umožňuje vynikající odstraňování skvrn už při prvním praní. Díky jedinečné technologii rychlého rozpouštění se při kontaktu s vodou okamžitě aktivuje a proniká hluboko do vláken, dokonce i při praní na nižší teplotu. 

Snižte teplotu praní na 30 °C a ušetřete až 60 % energie. (Spotřeba energie pračky při snížení teploty praní z 60 °C na 30 °C, běžný prací cyklus). Studené prací cykly navíc pomáhají chránit vaše tkaniny déle než při praní v teplé vodě. Jeho složení obsahuje biologicky rozložitelné složky (80 % všech organických složek je biologicky rozložitelných). 

Prášek na praní Ariel Color má navíc 100% recyklovatelné kartonové balení vyrobené z papíru s 80% podílem recyklovaného materiálu.

O značce

Ariel patří mezi nejznámější značky vyrábějící prací prášky, prací gely a gelové kapsle. Zaměřuje se na ochranu životního prostředí, proto mezi své produkty zařadila i prací prášek bez obsahu fosfátů, zmenšila balení při zachování stejné síly a neustále se snaží o inovaci celého pracího procesu.


 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o., Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte na suchém chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Enzymy, Parfémy, Hexyl Cinnamal, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075023