0
K pokladně

Linteo Baby Plenky Premium Midi vel. 3 (5-9kg) + Dárek vlhčené ubrousky Aqua Sensitive 10ks

5 ks
Původní cena
69,90 Kč
54,90 Kč 10,98 Kč/ks

Značka: Linteo Baby

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Plenka, která zamezuje úniku tekutin, ale zároveň udržuje miminko v suchu. Dětská plenka PREMIUM dělá šťastné děti i maminky. Díky absorbujícím kanálkům plenka okamžitě pohltí tekutinu a rovnoměrně se rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, a tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin.


O značce

Linteo je kvalitní a důvěryhodná česká značka. Jejím hlavním posláním je usnadnit hospodyňkám a celým rodinám domácí život. Už od roku 1998 tak vyrábí hygienické výrobky jako jsou kapesníčky, toaletní papír nebo kuchyňské utěrky. Společnost vytvořila i speciální řadu Linteo Baby, která je zaměřená na maminky a děti.

 


 

Adresa dodavatele
Melitrade a.s., Domažlická 1232/3, 130 00 Praha
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 332 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 332 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

vrstva „bílá“ / acquisition layer – NW ADL „white“ absorbční jádro / absorbent layer dřevěná buničina bělená bez elementárního chlóru / elemental chlorine - free fluff - pulp(ECF) back sheet (spodní vrstva) / protection layer prodyšný PE „bílý“ + prodyšný netkaný (centrální), jemně vytlačný / BR PE „white“ + breathable nonwoven (central), soft embossed SAP / SAP poly-akrylát krystal, 6,5 gramáž/ poly-acrylate crystal, 6,5 grammage Postranní teipy (pásky) / Side tapes netkaný pásek „suchý zip“, bílý / nonwoven „Velcro“ tapes, white Frontální Teip( Frontálka-přední pásek) / frontal tape frontální pásek „suchý zip“, průhledný Netkaný Sloopy wave / „Velcro“ frontal Transparent NW Sloopy Wave“ Zadní ucho / back ear pružný laminát / elastic laminate Přední ucho / front ear nepružný netkaný / non- elastic nonwoven Gumičky / elastics elastické vlákno / elastic yarn

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1074434