0
K pokladně

VitA-POS oční mast 5 g

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
303,00 Kč 303,00 Kč/ks

Značka: VitA-POS

Popis produktu

VitA POS je sterilní oční mast k očnímu použití. Ke zlepšení slzného filmu a na ochranu povrchu oka. Oční mast obsahující vitamin A bez konzervačních látek.

Dávkování

Frekvence dávkování je individuální, zeptejte se na radu svého očního lékaře. Při výrazném pocitu suchosti v oku se obvykle oční mast používá 3x denně. Při používání jiných zvlhčujících kapek během dne se oční mast aplikuje jednou denně před spaním. V případě použití jiného očního přípravku aplikujte VitA-POS®  oční mast s časovým odstupem 30 minut.

Použití

Oční mast se používají tak, aby se zabránilo kontaktu hrotu tuby s okem nebo pokožkou obličeje.

  1. Odšroubujte uzávěr tuby.
  2. Zakloňte hlavu zlehka dozadu.
  3. Odtáhněte dolní víčko mírně od oka a naneste pomocí lehkého stlačení tuby malé množství masti do spojivkového vaku. Vytlačujte mast jemným tlakem, tubu nekrčte a nekruťte.
  4. Pomalu zavírejte oční víčko. Tubu po použití pečlivě uzavřete.

Upozornění

Při používání oční masti VitA-POS®  během dne, bude Vaše vidění omezené. Neměl/a byste řídit auto, aktivně se účastnit silničního provozu, obsluhovat stroje nebo vykonávat práci bez bezpečnostní opory. VitA-POS® se nesmí používat během nošení kontaktních čoček.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

250 I.E./g retinol palmitátu (vitamin A), hustý parafín, tekutý parafín, vosk z ovčí vlny, bílá vazelína.

Charakteristika

Forma Mast

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50088851