0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Prostate Complex 90 kapslí

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
471,00 Kč 5,23 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Pro zdravou prostatu. Přípravek Dr. Max Prostate Complex obsahuje kombinaci extraktu z plodu Saw palmetto, kořene kopřivy, zinku, lykopenu, mědi, selenu a vitaminu D, která příznivě působí na zdraví mužů. Saw palmetto je palma keřovitého vzrůstu vyskytující se v jihovýchodních oblastech USA. Její tmavé plody v podobě bobulí obsahují olej bohatý na fytosteroly a mastné kyseliny.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti. Určeno pro dospělé muže.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z plodu Saw palmetto (Serenoa repens, 10:1) 160 mg, extrakt z kořene kopřivy dvoudomé (Urtica dioica, 15:1) 120 mg, zinek 7 mg (70 % RHP), lykopen 3 mg, měď 0,5 mg (50 % RHP), selen 25 µg (45,4 % RHP), vitamin D 5 µg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda, barviva (oxidy a hydroxidy železa, oxid titaničitý)], extrakt z plodu Saw palmetto (Serenoa repens), extrakt z kořene kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), mléčnan zinečnatý, lykopenový extrakt (10%), glukonan vápenatý, lešticí látka (včelí vosk), kvasnice obohacené selenem, síran měďnatý, cholekalciferol.

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů D3
Skupiny minerálů Vícesložkový
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50130698