0
K pokladně

RESOURCE® Protein čokoláda 4x200 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely
800 ml
Běžná cena
219,00 Kč 273,75 Kč/l

Značka: RESOURCE®

Popis produktu

Resource Protein nutričně kompletní výživa se používá při nedostatečné výživě, při zvýšené potřebě přísunu energie, bílkovin a při proteinkalorické malnutrici. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Potravina pro řízenou dietní výživu při podvýživě nebo riziku podvýživy, při výšené potřebě bílkovin.

Dávkování

1-3 lahvičky denně jako doplněk stravy nebo jako jediný zdroj výživy dle doporučení lékaře. Nejlépe chutná chlazené. Neotevřené skladujte v suchu a chladu (ne v chladničce). Po otevření skladujte uzavřené v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Musí být podáváno na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného pracovníka v oblasti klinické výživy. Potravina je vhodná jako jediný zdroj výživy. Vhodné od 3 let věku. Opatrnosti je třeba u dětí od 3 do 5 let věku. Není určeno k parenterálnímu použití!

SUKL ID
33460
SÚKL název
RESOURCE PROTEIN ČOKOLÁDOVÝ 4X200 ML POR SOL 4X200ML
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, mléčné bílkoviny, glukózový sirup, sacharóza, řepkový olej, kakaový prášek (1,4%), minerální látky (chlorid draselný, citronan draselný, citronan sodný, citronan hořečnatý, oxid hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, fluorid sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný, selenan sodný), emulgátor (E 471), aroma, vitamíny (C, E, nikotinamid, kyselina pantothenová, B6, A, B1, B2, kyselina listová, K, biotin, D), stabilizátor (karagenan). Bez lepku. Ošetřeno UHT. Baleno v ochranné atmosféře.

Charakteristika

Forma Nápoj
Věk od (v letech) 3
Příchuť Čokoláda

Název produktu

Produktová řada Protein

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50052846