0
K pokladně

Magnerot 500 mg 100 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
482,00 Kč 482,00 Kč/ks

Značka: Magnerot

Medicínský certifikát
Popis produktu

Magnerot 500 mg se užívá při nedostatku hořčíku vzniklého následkem jednostranné výživy, alkoholismu nebo při nedostatečné kompenzaci zvýšené potřeby hořčíku např. v období kojení, ve stresových situacích. Na doporučení lékaře se přípravek užívá při křečích v lýtkách, svalových záškubech, angině pectoris, při užívání některých léků, v těhotenství při riziku předčasného porodu.

Dávkování

Individuální podle závažnosti nedostatku hořčíku, event. potřeby. Obvykle dospělí užívají 3x denně 2 tablety po dobu jednoho týdne, poté 1-2x denně 1-2 tablety. Děti od 6 let užívají 3x denně 1 tabletu. Délka léčby je minimálně 6 týdnů. Pokud se nebudete cítit lépe do 6 týdnů, poraďte se o dalším užívání s lékařem.

Upozornění

Přípravek obsahuje monohydrát laktózy, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
32889
SÚKL název
MAGNEROT 500MG TBL NOB 100 I
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je magnesii orotas dihydricus 500 mg v 1 tabletě (odpovídá 32,8 mg hořčíku).

Pomocnými látkami jsou povidon K30, mastek, magnesium-stearát, natrium-cyklamát, kukuřičný škrob, sodná sůl kroskarmelosy, monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50011059