0
K pokladně

Olynth Plus 1 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej 10 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
146,00 Kč 146,00 Kč/ks

Značka: Olynth

Medicínský certifikát
Popis produktu

Nosní sprej Olynth Plus s dexpanthenolem uvolňuje ucpaný nos, podporuje hojení poraněné nosní sliznice a chrání ji. Neobsahuje konzervační látky. Rychlá a účinná úleva od rýmy a ucpaného nosu již od 5 minut.

Dávkování

Děti od 6 let a dospělí aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky až 3x denně podle potřeby. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 7 dní. Opakované použití je možné pouze po několikadenní přestávce v používání. Pokud se příznaky Vašeho dítěte zhorší nebo nezlepší do 3 dnů, poraďte se s lékařem.

Upozornění

Nepoužívejte dlouhodobě a ve vysokých dávkách. Z hygienických důvodů a aby se zabránilo infekcím má být každá lahvička spreje používána jen tou samou osobou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
235784
SÚKL název
OLYNTH PLUS 1MG/ML+50MG/ML NAS SPR SOL 1X10ML
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou xylometazolini hydrochloridum 1 mg a dexpanthenolum 50 mg v jednom ml roztoku nosního spreje. Jeden vstřik obsahuje 0,1 ml roztoku nosního spreje obsahující xylometazolini hydrochloridum 0,1 mg a dexpanthenolum 5,0 mg.

Dalšími složkami jsou dihydrogenfosforečnan draselný, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, voda pro injekci.

Charakteristika

Forma Sprej
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50116279