0
K pokladně

Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
114,00 Kč
100,00 Kč 100,00 Kč/ks

Značka: Olynth

Medicínský certifikát
Popis produktu

Nosní sprej Olynth rychle uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Rychlá a účinná úleva od rýmy a ucpaného nosu již za 5-10 minut, účinek přetrvává až po dobu 10 hodin. Zmírňuje otok nosní sliznice a uvolňuje dýchání. Působí rychle a dlouhodobě. Léčivý přípravek Olynth 1 mg/ml je určen k léčbě rýmy u dospělých, dospívajících a dětí od 7 let.

Dávkování

Dospělí a děti od 7 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 3x denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 5-7 dní. Aplikaci léku lze opakovat pouze po několikadenním přerušení léčby. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 5-7 dnů, musíte se poradit s lékařem.

Upozornění

Z hygienických důvodů zlikvidujte přípravek po 4 týdnech od prvního použití.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
239776
SÚKL název
OLYNTH 1MG/ML NAS SPR SOL 1X10ML I
Farmakoterapeutická skupina
otorinolaryngologika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 1 mg (0,1%) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chloridu, dihydrát dinatrium-edetátu, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol 70% krystalizující, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Sprej
Věk od (v letech) 7

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50114953