0
K pokladně

Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
131,00 Kč 131,00 Kč/ks

Značka: Olynth

Medicínský certifikát
Popis produktu

Nosní sprej Olynth HA rychle uvolňuje ucpaný nos a zvlhčuje nosní sliznici. Pomáhá uvolnit ucpaný nos a dutiny již za 5-10 minut, účinek přetrvává až po dobu 10 hodin. S obsahem kyseliny hyaluronové ve formě sodné soli. Neobsahuje konzervační látky. Olynth HA s obsahem kyseliny hyaluronové zvlhčuje nosní sliznici a snižuje poct suché nosní sliznice pro větší pohodlí pacienta. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky, které mohou nosní sliznici dráždit. Díky speciální technologii dávkovací pumpičky zůstává obsah přípravku mikrobiologicky stálý až 1 rok po prvním otevřeni. Léčivý přípravek Olynth HA 1 mg/ml je určen k léčbě rýmy pro dospělé, dospívající a děti od 7 let.

Dávkování

Dospělí a děti od 7 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 3x denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 5 dnů, musíte se poradit s lékařem. Aplikaci léku lze opakovat pouze po několikadenním přerušení léčby.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
240020
SÚKL název
OLYNTH HA 1MG/ML NAS SPR SOL 1X10ML
Farmakoterapeutická skupina
otorinolaryngologika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 1 mg (0,1%) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou natrium-hyaluronát,glycerol, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol, voda na injekci.

Charakteristika

Forma Sprej
Věk od (v letech) 7

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50114032