0
K pokladně

Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka orální sprej, roztok 13,2 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
478,00 Kč 478,00 Kč/ks

Značka: Nicorette

Medicínský certifikát
Popis produktu

Orální sprej Nicorette pomáhá zbavit se závislosti na kouření. Zmírňuje abstinenční příznaky (chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu). Sprej má příjemnou příchuť lesního ovoce.

Dávkování

1.-6. týden použijte 1-2 dávky každých 30 minut až 1 hodinu (vždy v době obvyklého kouření nebo chuti na cigaretu). Nepoužívejte více než 2 dávky najednou nebo 4 dávky za hodinu. Nejvyšší dávka je 64 vstřiků v průběhu 16 hodin po období 24 hodin.

7.-9. týden postupně snižujte dávky za den až na polovinu průměrného počtu.

10.-12. týden pokračujte ve snižování počtu dávek na 2-4 dávky denně, pak by se měl sprej přestat používat.

Sprej se používá obvykle 3 měsíce, neměl by být používán déle než 6 měsíců. Pokud potřebujete přípravek používat déle než 6 měsíců, poraďte se o dalším postupu léčby s lékařem. V průběhu léčby přípravkem Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce byste měl(a) úplně přestat kouřit.

Upozornění

Přípravek Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce obsahuje malé množství ethanolu (alkoholu), méně než 100 mg v jedné dávce a méně než 1 mmol sodíku (23 mg) v jednom střiku. Kvůli přítomnosti butylhydroxytoluenu může sprej způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu) nebo podráždění očí a sliznic. Není určeno pro děti do 18 let a nekuřáky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
136803
SÚKL název
NICORETTE SPRAY S PŘÍCHUTÍ LESNÍHO OVOCE 1MG/DÁV ORM SPR SOL 1X13,2ML
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je nicotinum 1 mg v jedné dávce spreje.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol (E1520), bezvodý ethanol, trometamol, poloxamer 407, glycerol 85% (E422), hydrogenuhličitan sodný, levomenthol, aroma lesních plodů, tekuté chladivé aroma, sukralóza, draselná sůl acesulfamu, butylhydroxytoluen (E321), kyselina chlorovodíková (k úpravě pH) a čištěná voda.

Charakteristika

Forma Sprej
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50112917