Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Septofort 36 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
209,00 Kč
194,00 Kč 194,00 Kč/ks

Značka: Septofort

Medicínský certifikát
Popis produktu

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích ( afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.). Přípravek mohou užívat děti od 5 let, mladiství i dospělí.

Dávkování

Dospělí a mladiství od 12 let užívají 3x denně 1 pastilku. Dětem od 5 do 12 let se podává 2x denně 1/2 až 1 pastilka.

Pastilky nechte volně rozplynout v ústech a užívejte je vždy po jídle. Po užití pastilky se nesmí jíst a pít asi 1-2 hodiny a nejméně ½ hodiny musí uplynout mezi užitím pastilky a čištěním zubů. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Upozornění

Účinky chlorhexidinu a látek obsažených v zubních pastách se mohou vzájemně rušit a proto je třeba používat zubní pasty a Septofort 2 mg s časovým odstupem.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
201155
SÚKL název
SEPTOFORT 2MG PAS 36
Farmakoterapeutická skupina
otorinolaryngologika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je chlorhexidini digluconas (2 mg) v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou sorbitol, aroma máty peprné, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, zeleň složená 600938, aspartam.

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 5

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50072015