0
K pokladně

Nuance Hyaluron Active HA 5 sérum pro všechny typy pleti 30 ml

Kosmetika
Běžná cena
734,00 Kč 734,00 Kč/ks

Značka: Nuance

Popis produktu

Nuance Hyaluron Active sérum pro všechny typy pleti je založeno na skvělém účinku 5 typů kyseliny hyaluronové. Různě velké molekuly kyseliny hyaluronové pronikají do různých vrstev pokožky, a působí omlazujícím účinkem: hydratují a vypínají pleť a vyplňují vrásky.

Použití

Sérum nanášejte 2x denně na pečlivě vyčištěnou pleť a jemně vmasírujte. Po důkladném vstřebání použijte denní nebo noční krém

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
  • HA < 2 300 kDa HMW (velká molekulová hmotnost) – hydratace, ochrana a posílení
  • HySilk < 500 kDa SMW (střední molekulová hmotnost) – redukce séba a pórů, ochrana, hydratace a zklidnění
  • CrossHA < 350 kDa SMW (střední molekulová hmotnost) – hydratace, vyplnění vrásek a ochrana
  • HyActive < 150 kDa SMW (nízká molekulová hmotnost) – vyplnění vrásek, ochrana, hydratace a posílení
  • OligoHA < 0,5 kDa OLIGO (velmi nízká molekulová hmotnost) – pružnost, vyplnění vrásek, ochrana, hydratace a zklidnění ID

Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Allantoin, Hydrolysed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer-3, Atelocollagen, Hedera Helix Extract, Panthenol, Biosaccharide Gum-1, Malus Pumila Mill Extract, Phloridizin, Pentapeptide-25, Parfum, Tocopheryl Acetate, Yogurt, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Sodium Citrat.

Charakteristika

Forma Sérum
Pro koho Pro ženy
Specifické zaměření Hydratace pokožky

Název produktu

Produktová řada Hyaluron Active HA 5

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50123331