0
K pokladně

Uriage Xémose SOS Přípravek proti svědění pro suchou pokožku 200 ml

Kosmetika
Běžná cena
492,00 Kč 492,00 Kč/ks

Značka: Uriage

Popis produktu

Uriage Xémose SOS Přípravek proti svědění pro suchou pokožku je vhodný pro dospělé, děti i kojence. Okamžitě zklidňuje, vyživuje a snižuje intenzitu a frekvenci výskytu suché pokožky.

Použití

Vícepolohový aerosol se snadno aplikuje i na hůře dostupné oblasti těla. Nanášejte tak často, jak potřebujete. Při použití na obličej naneste mlhu nejdříve do dlaní, nestříkejte přímo na obličej a zabraňte styku s očima.

Upozornění

Zabraňte styku s očima. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C / 122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí.

**Klinická studie provedená za dermatologické kontroly, 27 subjektů, samohodnocení.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
  • chronoxin – tlumí podráždění a okamžitě zklidňuje
  • komplex TLR2-Regul – podpora kožní bariéry
  • cerastérol 2F – obnovuje kožní bariéru, zklidňuje pokožku
  • termální voda Uriage 10 % – zklidňuje, hydratuje, podporuje kožní bariéru, vyvažuje mikrobiální bariéru
  • bambucké máslo 5 %, olej ze shorey – doplnění lipidů

AQUA (WATER, EAU) ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● HYDROGENATED POLYDECENE ● SQUALANE ● CETEARETH-20 ● CETEARYL ISONONANOATE ● GLYCERYL STEARATE ● BUTYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● DICAPRYLYL ETHER ● 1,2-HEXANEDIOL ● CETEARETH-12 ● CETEARYL ALCOHOL ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● CHLORPHENESIN ● O-CYMEN-5-OL ● TOCOPHERYL ACETATE ● RASPBERRY SEED OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS ● SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER ● CITRIC ACID ● ASIATICOSIDE ● PHYTOSPHINGOSINE ● BORAGE SEED OIL AMINOPROPANEDIOL AMIDES ● TOCOPHEROL.

Charakteristika

Forma Sprej
Forma Sprej

Název produktu

Produktová řada Xémose

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50123247