0
K pokladně

Proerecta SHOT na podporu erekce 8x60 ml

Doplněk stravy
480 ml
Běžná cena
870,00 Kč 181,25 Kč/100 ml

Značka: Proerecta

Popis produktu

Kotvičník, ženšen, rhodiola a guarana podporuje energii a fyzickou vitalitu. Kotvičník povzbuzuje hormonální aktivitu a kořen ženšenu celkově přispívá k sexuálnímu zdraví. Rhodiola je adaptogen, který pomáhá vyrovnat se s únavou a stresem. Ženšen a rhodiola podporují krevní oběh a okysličení.

Dávkování

Vypijte 1 shot (60 ml) 30 minut před sexuální aktivitou.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování (60 ml). Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Pokud je vnější obal poškozen, či otevřen, výrobek nepoužívejte. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro muže se srdečně-cévními nemocemi. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, cukr, příchuti, *Tribulus terrestris extrakt 400 mg, *extrakt z kořene ženšenu 310 mg, *extrakt z hroznových semen 200 mg, *Rhodiola rosea extrakt 100 mg, *Guarana extrakt 80 mg, koncentrovaný broskvový džus, *L-Arginin 500 mg, *Citrulin 507 mg (citrulin malát), regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný. Pro aktivní látky označené * není stanovena RHP.

Charakteristika

Forma Nápoj
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50121980