Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Omron M7 Intelli IT AFib digitální tonometr + síťový zdroj

Zdravotnické prostředky
Původní cena
2 573,00 Kč
2 405,00 Kč 2 405,00 Kč/ks

Značka: Omron

Popis produktu

Tonometr na paži s manžetou 22-42cm. Nově s detekcí síňové fibrilace AFib. Bluetooth připojení pro Android/iOS. Intellisense technologie, paměť 2x100+HOST. Indikátor nepravidelného pulsu/arytmie. No. 1 značka doporučována kardiology. Kontrola správného utažení manžety, kontrola nevhodného pohybu při měření. Přesné klinicky ověřené měření. OMRON je velmi oblíbený u lékařů, vhodný pro profesionální i individuální použiti. Technologie tlakování pomocí nejnovější technologie Intelli-sense, která šetří manžetu, zajištuje rychlé a velmi přesné měření. Dělená paměť pro 2 uživatele (2x100 hodnot)+režim HOST. Omron jako jeden z mála výrobců tonometrů na trhu skutečně indikuje arytmii (nepravidlený puls) během měření. Balení obsahuje: přístroj-hlavní jednotku, Intelli-manžetu (22-42cm), baterie, síťový zdroj, CZ návod a cestovní pouzdro.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50118909