0
K pokladně

Biogaia Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Doplněk stravy
10 ml
Běžná cena
593,00 Kč 5 930,00 Kč/100 ml

Značka: Biogaia

Popis produktu

BioGaia Protectis probiotické kapky s vitaminem D jsou vhodné pro děti od 2. týdne věku. Obsahují ověřený patentovaný kmen živých bakterii Lactobacillus reuteri Protectis a 400 IU vitaminu D3. Pro spokojené bříško a podporu imunity. Vitamin D je důležitý pro správnou funkci imunitního systému dětí a přispívá ke zdravému růstu a vývoji kostí a zubů dětí.

Dávkování

Užívejte 5 kapek 1x denně. Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo k smísení bakteriální kultury s obsahem tuby. Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku. Kapky můžete nakapat na prso (v případě, že kojíte), přidat do lahve s krmením nebo do jídla. Pokud se kapky nezačnou tvořit, znovu dobře protřepejte.

Upozornění

Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis® a 10 μg vitamínu D3.

Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT), bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®) a vitamín D3.

Charakteristika

Forma Kapky

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50116043