0
K pokladně

Avène Cleanance Comedomed koncentrovaná péče při nedokonalostech pleti 30 ml

Kosmetika
Běžná cena
440,00 Kč 440,00 Kč/ks

Značka: Avène

Popis produktu

Koncentrovaná péče vyvinutá pro pleť se sklonem k akné, která poskytuje rychlý a dlouhotrvající efekt. Základem je Comedoclastin získaný ze semen ostropestřce. Tato látka s patentovanou účinností působí ve stádiu vzniku akné. Redukuje nedokonalosti pleti a omezuje jejich opakovaný vznik. Termální voda z Avène zklidňuje a působí proti podráždění.

Použití

Používejte na obličej, dekolt i záda. Po důkladném očištění pokožky aplikujte 2× denně (ráno a večer). Péče je vhodná i jako podkladová báze pod make-up. Používejte samostatně nebo v kombinaci s medikamentózní léčbou (s výjimkou perorálního isotretinoinu). Vždy se poraďte se svým dermatologem.

 

*Patent registrován.

**Studie tolerance a účinnosti pod dermatologickou kontrolou na 51 subjektech, použití Cleanance Comedomed dvakrát denně po dobu 56 dnů.

***Mezinárodní klinická observační studie, 90 % pacientů bez relapsu akné v T6 měsících, (podle definice relapsu v protokolu GEA ≥3 vyžadující zavedení medikamentózní léčby – perorální nebo lokální), 48 subjektů, dvě aplikace denně Cleanance Comedomed po dobu šesti měsíců.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISOPROPYL ALCOHOL. PEG-6. GLYCERIN. SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. SILICA. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SORBITAN ISOSTEARATE. WATER (AQUA).

Název produktu

Produktová řada Cleanance

Charakteristika

Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50115588