0
K pokladně

Advance Kurkumin 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
446,00 Kč 7,43 Kč/ks

Značka: Advance

Popis produktu

Advance Kurkumin obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z kurkumy s obsahem 95 % kurkuminoidů a piperin pro ještě lepší vstřebatelnost kurkuminu. Kurkuma přispívá k udržení dobrého stavu kloubů a kostí, k normální funkci imunitního systému, podporuje normální funkci nervového systému a napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně. Dostatečně zapijte.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

Aktivní látky v 1 kapsli
Kurkuma extrakt (95% kurkuminoidů) 400 mg
Piperin 5 mg

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kurkuma extrakt (Curcuma longa, kurkuminoidy 95%), želatina, inulin, černý pepř extrakt (Piper nigrum, piperin 96 %), protispékavá látka: stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Charakteristika

Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50111408