Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Advance Ashwagandha 90 kapslí

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
450,00 Kč 5,00 Kč/ks

Značka: Advance

Popis produktu

Advance Ashwagandha obsahuje silný extrakt z kořene ashwagandhy s vysokým obsahem withanolidů. Ashwagandha (vitánie snodárná) působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu, podporuje energii, vitalitu a výdrž a příznivě ovlivňuje duševní zdraví.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-2x denně. Dostatečně zapijte.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ashwagandha (Withania somnifera, extrakt z kořene – 5 % withanolidů, 350 mg / 1 kapsle), želatina. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Charakteristika

Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50111402