0
K pokladně

Hyalgel Dog Original sirup 500 ml

Veterinární přípravky
Běžná cena
303,00 Kč 303,00 Kč/ks

Značka: Hyalgel

Popis produktu

Veterinární dietetický doplněk Hyalgel Dog Original je speciální přípravek s obsahem hyaluronanu sodného a chondroitin sulfátu pro správnou výživu kloubních chrupavek. Obě tyto látky jsou přirozenou součástí pojiv a zajišťují jejich odolnost proti poškození. Přípravek je vhodný především pro psy s vyšším zatížením kloubů, starší a v rekonvalescenci.

Použití

Podávejte orálně 3 ml na 10 kg hmotnosti zvířete 1 -2 x denně po dobu 3 měsíců. Při větších obtížích je možno podávat 2 dávky trvale. Lze podávat přímo anebo přidat do nápoje nebo krmiva.

Upozornění

Uchovávání: chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Dávka 3 ml (na 10 kg hmotnosti zvířete) obsahuje 100 mg chondroitinsulfátu a 3,7 mg hyaluronanu sodného.

Charakteristika

Forma Sirup

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50053992