0
K pokladně

Eucerin AntiPigment noční krém 50 ml

Kosmetika
Běžná cena
881,00 Kč 881,00 Kč/ks

Značka: Eucerin

Popis produktu

Noční krém EUCERIN AntiPigment účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Medicínská péče pro krásnou pleť - pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. Patentovaný thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinicky ověřený při redukci tvorby melaninu, při pravidelném používání brání opakovanému výskytu tmavých skvrn. Dexpanthenol podporuje regeneraci pleti během noci.

Použití

Aplikujte jednou denně. V menším množství naneste na pokožku a jemně vmasírujte. Nechejte důkladně vstřebat. Během používání omezte všechny přípravky obsahující thiamidol na max. čtyři aplikace denně. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Noční krém obsahuje patentovaný thiamidol určený k cílenému řešení příčiny vzniku hyperpigmentace. Jeho účinky na redukci tvorby melaninu jsou klinicky ověřeny; pravidelným používáním látka účinně zabrání opakovanému výskytu tmavých skvrn. Aktivní látka dexpanthenol podporuje regeneraci pleti během noci. Již po dvou týdnech používání je stav pleti znatelně lepší a její tón sjednocenější.

Charakteristika

Forma Krém
Specifické zaměření Na noc

Název produktu

Produktová řada AntiPigment

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50110571