0
K pokladně

Avène Xeracalm AD relipidační balzám 400 ml

Kosmetika
Běžná cena
650,00 Kč 650,00 Kč/ks

Značka: Avène

Popis produktu

AVENE Xeracalm Relipidační balzám 400ml. Na velmi suchou pleť u kojenců, dětí i dospělých. Pokožka se sklonem k atopii. Velmi vyživující složení s aktivními látkami, které byly vybrány pro jejich účinnost a bezpečnost. Zmírňuje pocity svědění a zklidňuje zarudnutí a podráždění způsobené přecitlivělostí pokožky.

Použití

Aplikujte 1-2x denně na suchá a předem očištěná místa na obličeji a těle.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

I-modulia, CER-OMEGA a termální voda Avène.


Avène THERMAL SPRING WATER. MINERAL OIL. GLYCERIN. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. PEG-12. OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL. GLYCERYL STEARATE. MYRETH-3 MYRISTATE. PEG-100 STEARATE. POLYACRYLATE-13. AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT. ARGININE. CITRIC ACID. EVENING PRIMROSE OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS. GLYCINE. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SODIUM ACETATE. SORBITAN ISOSTEARATE.TOCOPHEROL. WATER.

Charakteristika

Forma Balzám

Název produktu

Produktová řada Xeracalm

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50108546