0
K pokladně

Biopron 9 Premium 30+10 tobolek

Doplněk stravy
9 g
Běžná cena
324,00 Kč 3 600,00 Kč/100 g

Značka: Biopron

Popis produktu

BIOPRON 9 Premium obsahuje vyváženou kombinaci 9 probiotických kmenů doplněnou o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS). Probiotické kultury jsou v přípravku obsaženy ve vysoké denní dávce 20 miliard, což umožňuje rychlé a významné doplnění bakterií zažívacího traktu. Díky vysoké kvalitě surovin, použitým procesům a metodám baleni je obsah probiotických kultur chráněn před vzdušnou vlhkosti a dalšími vnějšími vlivy. To zajištuje jejich životnost a aktivaci až na místě určení v zažívacím traktu. Speciální technologie zpracování zajišťuje odolnost obsažených bakterii vůči žaludečním i žlučovým kyselinám. Bakterie se tak dostanou neporušené až do tlustého střeva.

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1–2x denně během jídla.

Probiotické kmeny přípravku jsou přirozenou součástí normální střevní mikroflóry, proto ho lze podávat dlouhodobě.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Vhodný pro těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus 20 x 109 CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units), fruktooligosacharidy 240 mg ve 2 tobolkách.

Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50107873