0
K pokladně

Biopron 9 Premium 30 tobolek

Doplněk stravy
7 g
Běžná cena
415,00 Kč 5 928,57 Kč/100 g

Značka: Biopron

Popis produktu

Biopron 9 Premium je doplněk stravy s probiotiky a prebiotiky. Obsahuje 9 probiotických kmenů ve vysoké dávce 20 miliard CFU, a je obohacen o prebiotické fruktooligosacharody. Vhodný pro děti od 3 let a dospělé.

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1–2x denně během jídla. Probiotické kmeny přípravku jsou přirozenou součástí normální střevní mikroflóry, proto ho lze podávat dlouhodobě.

Upozornění

Nevhodný pro děti do 3 let. Vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci! Neskladovat v lednici či na vlhkém místě! Z důvodu zvýšení ochrany probiotických kmenů před vzdušnou vlhkostí je na blistrech použita poměrně silná hliníková fólie. Tloušťka fólie muže způsobit problémy při vyloupnutí tobolky. Doporučuje se proto tobolku vyjímat na jejím konci, nebo hliníkovou fólii před vytlačením tobolky narušit (např. nehtem). Tobolku vyjměte z blistru těsně před použitím a dbejte na to, abyste neporušili fólii v oblasti uložení ostatních tobolek.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Denní dávka obsahuje (množství / 2 tobolky):
Probiotický komplex (9 kmenů živých mikroorganismů): 20 miliard CFU*
Bifidobacterium bifidum,
Bifidobacterium breve,
Bifidobacterium longum,
Lactobacillus acidophilus,
Lactobacillus casei,
Lactobacillus plantarum,
Lactobacillus rhamnosus,
Lactococcus lactis ssp. lactis,
Streptococcus thermophilus

Fruktooligosacharidy: 213,1 mg

*CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)

Kompletní složení: fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50107104