0
K pokladně

Biopron 9 60+20 tobolek

Doplněk stravy
18 g
Původní cena
450,00 Kč
345,00 Kč 1 916,67 Kč/100 g

Značka: Biopron

Popis produktu

Biopron 9 je doplněk stravy s probiotiky a prebiotiky. Obsahuje 9 probiotických kmenů a prebiotické fruktooligosacharidy. Díky vysoké kvalitě surovin a použitým procesům a metodám baleni je obsah probiotických kultur chráněn před vzdušnou vlhkostí a dalšími vnějšími vlivy, což zajišťuje jejich životnost a aktivaci až v zažívacím traktu v místě určení. Speciální technologie zpracování rovněž zajišťuje odolnost obsažených bakterií vůči žaludečním i žlučovým kyselinám a ty se pak neporušené dostanou až do tlustého střeva.

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1–2x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit. Probiotické kmeny přípravku jsou přirozenou součástí normální střevní mikroflóry, proto ho lze podávat dlouhodobě.

Upozornění

Nevhodný pro děti do 3 let. Vhodný pro těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5 °C do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Denní dávka obsahuje (množství / 2 tobolky):
Probiotický komplex (9 kmenů živých mikroorganismů): 9 miliard CFU*
Bifidobacterium bifidum,
Bifidobacterium breve,
Bifidobacterium longum,
Lactobacillus acidophilus,
Lactobacillus casei,
Lactobacillus plantarum,
Lactobacillus rhamnosus,
Lactococcus lactis ssp. lactis,
Streptococcus thermophilus

Fruktooligosacharidy: 309,2 mg

*CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)

Kompletní složení: fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50106356