0
K pokladně

Biopron Laktobacily BabyBifi+ 30 vysypávacích tobolek

Doplněk stravy
7 g
Běžná cena
236,00 Kč 3 371,43 Kč/100 g

Značka: Biopron

Popis produktu

Probiotický komplex BIOPRON Laktobacily Baby Bifi+ představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacených o prebłotické fruktooligosacharidy (FOS), přizpůsobenou dětské střevní mikroflóře.

Dávkování

Dětem od narození obsah 1 tobolky 1x denně smíchejte bezprostředně před požitím s mlékem či jiným jídlem. Děti od 3 let mohou tobolku spolknout.

Přípravek můžete podávat současně s antibiotickou léčbou, a to hned od jejího začátku. Přípravek užijte uprostřed intervalu mezi dávkami antibiotik. Po ukončení antibiotické léčby pokračujte v užívání probiotik po dobu minimálně jednoho týdne, ale i déle.

Upozornění

Výrobek lze podávat dětem již od narození! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5°C do 25°C. Nevystavovat přímému slunci!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Denní dávka obsahuje (množství / 1 tobolka):
Probiotický komplex: 1 miliarda CFU*
Bifidobacterium infantis,
Bifidobacterium bifidum,
Bifidobacterium longum,
Lactobacillus acidophilus,
Lactobacillus casei,

Fruktooligosacharidy: 165,6 mg

*CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)

Kompletní složení: fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50106864