Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Terezia Reishi BIO 120 kapslí

Doplněk stravy
120 ks
Běžná cena
761,00 Kč 6,34 Kč/ks

Značka: Terezia

Popis produktu

Houba reishi, díky širokému obsahu cenných látek pro lidský organizmus, patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby. Reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udrženi zdravých oběhových funkcí.

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte v suchu do 25 ºC.
Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky.

Nutriční hodnoty

ÚČINNÁ LÁTKA

VE 2 KAPSLÍCH

% RHP*

Betaglukan

66,4 mg

**

* Referenční hodnota příjmu

** Referenční hodnota příjmu není stanovena

OBSAH

 

Lepek (mg/kg)

< 5,0

Vláknina (g/100 g)

63,6

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

1 kapsle obsahuje 150 mg prášku celé houby reishi bez příměsí (100 %) s obsahem 33,20 mg ß – glukanu ± 1,5 % . Obal kapsle: celulóza.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50102298