0
K pokladně

Advance Tenzin 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
335,00 Kč 5,58 Kč/ks

Značka: Advance

Popis produktu

Advance Tenzin je komplexní doplněk stravy s obsahem 8 účinných přírodních látek, který je vhodný i pro dlouhodobé užívání. Obsažené omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA), česnek, olivovník, zelený čaj, réva vinná a thiamin přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). Olivovník a réva vinná přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Česnek a zelený čaj podporují udržení normální hladiny cholesterolu.

Dávkování

Užívejte 1 až 2 kapsle denně. Dostatečně zapijte. Vhodné k dlouhodobému užívání.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! 

Nutriční hodnoty

Aktivní látky v 1 kapsli
Rybí olej MEG-3 s omega-3 150 mg
Extrakt z česneku 100 mg
Extrakt z olivovníku 70 mg
Extrakt ze zeleného čaje 70 mg
Extrakt z révy vinné 50 mg
Koenzym Q10 10 mg
Vitamin B1 (thiamin) 1 mg (91% RHP*)
Vitamin B6 (pyridoxin) 1 mg (71% RHP*)
*RHP: Referenční hodnota příjmu.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rybí olej MEG3 o obsahem omega-3 150 mg, Extrakt z česneku setého 100 mg, Extrakt z olivovníku 70 mg, Extrakt ze zeleného čaje 70 mg, Extrakt z révy vinné 50 mg, Vitamin B1 (thiamin) 1 mg, Vitamin B6 (pyridoxin) 1 mg v 1 kaspli. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Charakteristika

Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50100454