0
K pokladně

Taft Volume lak na vlasy s mega silnou fixací

250 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
134,90 Kč 539,60 Kč/l

Značka: Taft

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Taft Volume lak na vlasy pro objem řídnoucích vlasů a fixaci vašeho účesu.

Inovativní složení Taft Volume poskytuje objem a přirozený pohyb vlasů. Vhodný pro jemné vlasy, poskytuje dlouhodobou fixaci bez slepení a zároveň se snadno vyčesává. Objemový lak na vlasy Taft pomáhá chránit před pocitem suchých vlasů. Poskytuje fixaci i při vlhkosti a větru. Lak na vlasy Taft obsahuje systém HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje strukturu vlasů. Pro krásné účesy, které můžete vidět a cítit.

Vlastnosti:

  • Objem a přirozený pohyb vlasů
  • Pro jemné vlasy
  • Stupeň fixace 5
  • Chrání před vlhkostí a větrem
  • Veganské složení*
  • Schváleno organizací PETA**

*Neobsahuje žádné složky živočišného původu

**Globální politika testování na zvířatech

Použití

Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. 

O výrobci

Taft, to je řada věhlasných přípravků na vlasy značky Schwarzkopf, které se hodí do každého počasí. Za 50 let na trhu se výrobky této řady staly opravdovou stálicí na stylingovém trhu. Prochází neustálým vývojem dle posledních trendů a jejich výběr dokáže vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Dlouhotrvající fixace, působivý objem, oslnivý lesk vlasů, či ochrana před teplem - to vše a víc dokáží výrobky Taft zařídit. Značka Schwarzkopf patří německé společnosti Henkel, která se pyšní dlouhou, úspěšnou historií.

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte krátkými střiky. Nestříkejte do očí. Záměrně nevdechujte.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu mimo dosah dětí.
Název a adresa výrobce
Schwarzkopf & Henkel GmbH, Henkelstraße 207, 40599 Düsseldorf, Německo
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Alcohol denat., Dimethyl Ether, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Parfum, Isopropyl Myristate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, AMPD-Isostearoyl Hydrolyzed Collagen, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000605