0
K pokladně

Terezia Hlíva s rakytníkovým olejem 120 kapslí + dárek Zinek + selen 30 kapslí

Doplněk stravy
150 ks
Běžná cena
597,00 Kč 3,98 Kč/ks

Značka: Terezia

Popis produktu

Hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek betaglukany, houbovou vlákninu a další. Zinek a selen přispívají ke správné funkci imunitního systému, jsou důležité pro udržení normálního stavu vlasů a nehtů.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli přípravku Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 2x denně před jídlem. Užívejte 1 kapsli přípravku Zinek + selen s echinaceou denně před jídlem. Kapsle polykejte celé a zapijte vodou, nebo rozdělte a obsah nasypte do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Upozornění

Přípravek Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem není vhodný pro děti do 3 let, mohou ho užívat těhotné a kojící ženy. Přípravek Zinek + selen s echinaceou není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy.  Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem: 300 mg směsi 100% prášku sušené hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg ß-glukanu ± 3,75 mg v jedné kapsli. Obal kapsle: želatina.

Zinek + selen s echinaceou: Zinek 10 mg (100 % RHP), selen 55 µg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP ….referenční hodnota příjmu. 1 kapsle obsahuje 520 mg směsi ZINEK + SELEN [dýňová semínka mletá, klanopraška čínská (Schisandra chinensis) extrakt plodu 115 mg, zinkové kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), třapatka nachová (Echinacea purpurea) extrakt 100 mg, selenové kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), sibiřský ženšen – eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) extrakt kořene 20 mg]. Obal kapsle: želatina.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50139474