0
K pokladně

Biogaia Protectis probiotické kapky pro děti od narození 10 ml

Doplněk stravy
10 ml
Běžná cena
608,00 Kč 6 080,00 Kč/100 ml

Značka: Biogaia

Popis produktu

Probiotické kapky BioGaia@ Protectis@ jsou doplněk stravy pro děti od narození. Obsahují ověřený patentovaný probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis@, který pochází z mateřského mléka. Přispívají k rovnováze střevní mikrobioty miminka.

Dávkování

5 kapek jednou denně. 1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií reuteri Protectis®.

Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo ke smísení bakteriální kultury s obsahem tuby. Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku, na prso (v případě, že kojíte), přidejte do lahve s krmením nebo do jídla. Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobkuDětské kapky BioGaia Protectis jsou bez příchuti a neovlivňují chuť pokrmů a nápojů.

Upozornění

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte dobře uzavřené a ujistěte se, že je víčko dostatečně utažené. Olej, který se dostane do uzávěru, utřete čistým, suchým hadříkem. Zabraňte kontaktu se slinami nebo vodou. Tubu spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT) a živé bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®). Balení obsahuje bílý plastový proužek, sloužící k prodloužení doby použitelnosti, který byl schválen pro použití s potravinami a není určen ke konzumaci.

Charakteristika

Forma Kapky
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50094616