0
K pokladně

Terezia VITAMIN D3 BABY od narození 400 IU kapky 10 ml

Doplněk stravy
10 ml
Běžná cena
251,00 Kč 2 510,00 Kč/100 ml

Značka: Terezia

Popis produktu

Vitamin D je pro lidský organizmus velmi důležitý. Je rozpustný v tucích a primárně se nachází ve dvou formách: D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol). Vitamin D2 je rostlinného původu a D3 je aktivní forma, která se nachází u lidí a dalších savců. Vitamin D3 reguluje metabolismus vápníku, napomáhá jeho vstřebáváni a využitÍ v organizmu. Je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů. Zejména pro kojence a batolata je nutný pro růst pevných kosti a zubů.

Dávkování

Od narození do 12 let: 1 kapka denně. Dospělí a děti od 12 let: 2 kapky denně.

Upozornění

Doplněk stravy. Vhodné již od narození - Posouzeno Českou pediatrickou společností. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25°C, po otevření v chladu. Vhodné pro bezlepkovou dietu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Olivový olej, vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin E (směs tokoferolu). 1 kapka obsahuje 10 µg / 400 IU vitaminu D3 v olejové bázi (200 % RHP*). * Referenční hodnota příjmu

Charakteristika

Forma Kapky
Skupiny vitamínů D3
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50092385