0
K pokladně

Advance Flextor 120 tablet

Doplněk stravy
120 ks
Běžná cena
419,00 Kč 3,49 Kč/ks

Značka: Advance

Popis produktu

Flextor Je unikátní kloubní přípravek pro komplexní péči o klouby. Obsahuje kombinaci 7 aktivních látek, vysoké množství glukosaminu, chondroitinu, MSM, bromelainu, kolagenu a extraktu z boswellie, díky kterému podporuje udržení normálního stavu kloubů. Flextor je navíc obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek.

Dávkování

Doporučená dávka pro dospělé jsou 2 až 3 tablety denně, děti od 12 let 1 taleta denně. Tablety je možné užít najednou, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Dostatečně zapijte. Vhodné k dlouhodobému užívání (minimálně 2-3 měsíce).

Upozornění

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu nebo mořské korýše. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu v teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

Aktivní složky ve 2 tabletách
Glukosamin sulfát 700 mg
Chondroitin sulfát 300 mg
MSM 200 mg
Boswellia serrata extrakt 5:1 (odpovídá 500 mg boswellie) 100 mg
Bromelain 1200 GDU/g 100 mg
Kolagen (hydrolyzát) 40 mg
Kolagen typ II (nativní) 2000 μg
Vitamin C 40 mg (50% RHP*)
RHP*: Referenční hodnota příjmu

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glukosamin sulfát 2KCl (z korýšů), mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), boswellia serrata extrakt, bromelain, kolagen (hydrolyzát), vitamin C (kyselina L-askorbová, látky protispékavé (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), kolagen typ II.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50089097