Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Advance Liverax 60 kapslí

Doplněk stravy
33 g
Běžná cena
366,00 Kč 1 109,09 Kč/100 g

Značka: Advance

Popis produktu

Advance Liverax obsahuje kombinaci 5 přírodních látek: ostropestřec mariánský, astragalus, cholin, kurkumu a kyselinu alfa-lipoovou. Ostropestřec podporuje zdraví jater a jejich přirozené očistné procesy, napomáhá regeneraci buněk. Ostropestřec, cholin a kurkuma podporují normální detoxikační funkci jater. Kurkuma a astragalus jsou silné antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk a tkání před oxidativním stresem.

Dávkování

Doporučená dávka 1 kapsle denně. Užívejte nejlépe po jídle, dostatečně zapijte. Vhodné k dlouhodobému užívání.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Nutriční hodnoty

Aktivní látky v 1 kapsli
Ostropestřec mariánský (obsah silymarinu 80%) 200 mg
Cholin 85 mg
Astragalus 20 mg
Kurkuma extrakt (obsah kurkuminoidů 95%) 2 mg
Kyselina alfa-lipoová 20 mg

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ostropestřec mariánský extrakt (obsah sylimarinu 80%), cholin L-bitartrát, želatina, astragalus (kozinec blanitý) extrakt, kyselina alfa-lipoová, inulin, kurkuma extrakt (obsah kurkuminoidů 95%). Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Charakteristika

Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50074056