0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Heřmánek BIO bylinný čaj 20 sáčků

Čaje a čajové směsi
65 g
Běžná cena
58,00 Kč 89,23 Kč/100 g

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Heřmánek BIO je bylinný čaj s obsahem květu BIO heřmánku pravého. Heřmánek příznivě ovlivňuje trávení a dýchací cesty. V nálevových sáčcích.  

Použití

1 nálevový sáček zalijte ¼ l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu a podávejte čaj přiměřeně teplý po lžičkách nebo v dětské lahvi. Před konzumací zkontrolujte teplotu nápoje. Podávejte čerstvý, ihned po přípravě. Dětem od ukončeného 1. týdne do 6. měsíce podávejte po lžičkách max. ½ šálku denně. Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku pijí ½ šálku denně. Děti od 1 roku do 4 let pijí 1 šálek denně. Děti od 4 let a dospělí pijí 2–3 šálky denně.

Upozornění

Uchovávejte na suchém a tmavém místě od 5 °C do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepodávejte při přecitlivělosti na heřmánek. Působení byliny konzultujte s lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Podávání čaje dětem mladším 4 let konzultujte s pediatrem.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

BIO Heřmánek pravý (Matricaria recutita), květ.

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50129358