0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Menoa 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
419,00 Kč 6,98 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Menoa je doplněk stravy určený pro ženy v období menopauzy. Obsahuje přírodní izoflavony získané ze sóji luštinaté, resveratrol, extrakty z chmelových šištic a lněných semínek a vitaminy E, B6 a kyselinu listovou. Tyto složky pomáhají ženám překonat období menopauzy.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Pro optimální účinek doporučujeme užívat nejméně 3 měsíce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Určeno pro ženy v období menopauzy.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Dr. Max Menoa

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sójové izoflavony 50 mg, extrakt z šištic chmele otáčivého (4:1) 30 mg, vitamin E 12 mg (100 % RHP), extrakt z lněného semínka (20:1) 10 mg, resveratrol 5 mg, vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP), kyselina listová (vitamin B9) 200 µg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …. refereční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, barviva (oxidy a hydroxidy železa)], extrakt ze sóji luštinaté (Glycine max) (obsahuje 40 % sójových izoflavonů), extrakt z šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus), extrakt z červené vinné révy (Vitis vinifera) (obsahuje 30 % resveratrolu), DL-α-tokoferyl acetát, extrakt z lněného semínka (Linum usitatissimum), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), lešticí látka (včelí vosk), pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová.

Charakteristika

Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135678