Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

GYNIMUN Intim Care vaginální kapsle 10 ks

Zdravotnické prostředky
Původní cena
289,00 Kč
261,00 Kč 261,00 Kč/ks

Značka: GYNIMUN

Popis produktu

Vaginální kapsle jsou určené k léčbě bakteriálních vaginálních infekcí a přispívají ke stabilizaci fyziologické hodnoty pH v pochvě.

Dávkování

Aplikujte večer před spaním 1 vaginální kapsli hluboko do pochvy. Takto pokračujte dalších 8 dnů. Pokud je to potřebné, GYNIMUN® kapsle lze užívat i delší dobu.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Vaginální kapsle GYNIMUN® nemají užívat mladé dívky před první menstruací. Neobsahuje konzervační látky, želatinu ani jiné produkty živočišného původu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedna vaginální kapsle GYNIMUN® obsahuje minimálně 1×108 Lactobacillus gasseri, (EB01TM) a Lactobacillus rhamnosus (PB01TM).

Pomocné látky: bezvodá glukóza, laktitolmonohydrát, kukuřičný škrob, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý a stearan hořečnatý.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50128550