0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Lutein Complex Premium 90 kapslí

Doplněk stravy
90 ks
Běžná cena
471,00 Kč 5,23 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Lutein Complex Premium pro podporu zraku obsahuje kromě luteinu také karotenoid zeaxanthin. Oba tyto karotenoidy se nacházejí ve žluté skvrně v lidském oku. Náš organismus je nedokáže sám syntetizovat, proto je vhodné je přijímat ve stravě. Dále přípravek Lutein Complex Premium obsahuje betakaroten, který je potřebný pro tvorbu vitaminu A, omega-3 nenasycené mastné kyseliny, stopové prvky (selen, zinek, měď) a vitaminy C a E k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli přípravku Dr. Max Lutein Complex Premium denně. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje látky rozpustné v tucích, doporučujeme užívat kapse po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rybí olej 300 mg (z toho EPA 210 mg a DHA 24 mg), lutein (20% extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného) 15 mg, zeaxanthin (20% extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného) 2,5 mg, vitamin C 80 mg (100 % RHP), vitamin E 30 mg (250 % RHP), betakaroten 2 mg - odpovídá vitaminu A 333,3 µg (41,6 % RHP), zinek 11,2 mg (112 % RHP), selen 26 µg (47,2 % RHP), měď 1 mg (100 % RHP) v jedné kapsli.

RHP ………. Referenční hodnota příjmu.

Kapsle [želatina, zvlhčující látka (glycerol), čištěná voda, barvivo (oxidy a hydroxidy železa)], rybí olej, slunečnicový olej, kyselina L-askorbová, extrakt z květů aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta), leštící látka (včelí vosk), DL-α-tokoferyl-acetát, oxid zinečnatý, kvasnice obohacené selenem, β-karoten, síran měďnatý.

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů Vícesložkový
Skupiny minerálů Vícesložkový
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135065