0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Femtime Vaginal Ovules 10 ks

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
261,00 Kč 261,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Vaginální kuličky Dr. Max Femtime Vaginal Ovules s obsahem kyseliny hyaluronové, kyseliny mléčné a polykarbofilu přispívají k přirozené obranyschopnosti pochvy. Využijete je k prevenci i léčbě vaginální suchosti.

Použití

Aplikujte 1 kuličku do pochvy, nejlépe večer před spaním po dobu 5-7 dní po skončení menstruace nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. U těhotných žen a u dětí lze používat pouze v případě nutnosti pod přímým lékařským dohledem. Nepoužívejte během menstruace. Nepoužívejte produkt více než 30 po sobě následujících dní.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sodná sůl kyseliny hyaluronové, polykarbofil, kyselina mléčná, vitamin E, kyselina 18-beta-glycyrrhetinová, čajovníkový olej (tea tree), fosfatidylcholin, polosyntetické triglyceridy.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50128396