Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Wolfberry Kotvičník zemní 120 kapslí

Doplněk stravy
56 g
Běžná cena
247,00 Kč 441,07 Kč/100 g

Značka: Wolfberry

Popis produktu

Doplněk stravy s extraktem z kotvičníku, známého také pod latinským označením Tribulus trestris. Kotvičník podporuje harmonizaci hladiny hormonů v organismu, zvláště u mužů a žen starších 40 let, u kterých postupně tvorba vlastních hormonů klesá. Kotvičník zemní přispívá k normální funkci reprodukčního systému, příznivě ovlivňuje funkce močové soustavy, podporuje tonus a energii.

Dávkování

1-2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Také není vhodné kombinovat jeho užívání s alkoholem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z kotvičníku zemního 380 mg (obsah Saponinů 40%), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, celulózová tobolka.

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50127482