0
K pokladně

Biopron 9 Immunity s vitaminem D3 30 tobolek

Doplněk stravy
30 ks
Běžná cena
404,00 Kč 13,47 Kč/ks

Značka: Biopron

Popis produktu

Biopron 9 Immunity s vitaminem D3 30 tobolek obsahuje 9 probiotických kmenů v denní dávce 9 miliard CFU + fruktooligosacharidy pro každodenní péči o střevní mikrobiotu. Přípravek je doplněný o vitamin D3, který podporuje obranyschopnost organizmu.

Dávkování

Užívejte 1–2x denně 1 tobolku během jídla. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění

Nevhodný pro děti do 3 let. Vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci! Neskladovat v lednici či na vlhkém místě! Z důvodu zvýšení ochrany probiotických kmenů před vzdušnou vlhkostí je na blistrech použita poměrně silná hliníková fólie. Tloušťka fólie muže způsobit problémy při vyloupnutí tobolky. Doporučuje se proto tobolku vyjímat na jejím konci, nebo hliníkovou fólii před vytlačením tobolky narušit (např. nehtem). Tobolku vyjměte z blistru těsně před použitím a dbejte na to, abyste neporušili fólii v oblasti uložení ostatních tobolek.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Denní dávka (2 tobolky) obsahuje:
9 kmenů živých organismů (9 miliard CFU*):
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium breve
Bifidobacterium longum
Lactobacillus acidophilus
Lacticaseibacillus casei
Lactiplantibacillus plantarum
Lacticaseibacillus rhamnosus
Lactococcus lactis ssp. lactis
Streptococcus thermophilus
FOS (fruktooligosacharidy): 297,3 mg
Vitamin D3: 20,0 μg (400% denní referenční hodnoty příjmu)
*CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units)

Kompletní složení: fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), cholekalciferol, antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

Charakteristika

Forma Tobolky
Skupiny vitamínů D3
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50132259