0
K pokladně

Benemedo Vitella Ictamo Forte pasta s bílým ichthyolem 30 g

Kosmetika
30 g
Běžná cena
282,00 Kč 940,00 Kč/100 g

Značka: Benemedo

Popis produktu

Zklidňující pasta pro péči o problematickou pokožku se sklonem k atopii, seboree (seboroické dermatitidě) či akné. Benemedo Vitella Ictamo Forte pasta s bílým ichthyolem 30 g obsahuje bílý ichthyol a oxid zinečnatý, které přispívají ke zklidnění a regeneraci problémových ložisek pokožky.

Použití

Nanášejte na podrážděná místa 3-4x denně po dobu 2-4 týdnů. Po zlepšení přejděte dle potřeby na pastu Vitella Ictamo. Při aplikaci na suchou pokožku se sklonem k atopii je vhodné pastu Vitella Ictamo Forte intervalově kombinovat s mastí či krémem na promazávání, vhodná je například vitaminová mast Vitella Extreme.

Upozornění

Vhodnost přípravku u malých dětí doporučujeme konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aktivní látky: oxid zinečnatý, bílý ichtyol, octopirox a dermosoft decalact. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani parfemaci.


Petrolatum, Mineral Oil, Zinc Oxide, Calcium Carbonate, Talc, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale), Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Piroctone Olamine (Octopirox).

Charakteristika

Forma Pasta

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50126444