0
K pokladně

Phyteneo Occusept oční kapky s vaničkou 2x20 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
209,00 Kč 209,00 Kč/ks

Značka: Phyteneo

Popis produktu

Occusept je zdravotnický prostředek pro podpůrnou léčbu onemocnění očí, při poruchách tvorby slz, ke zklidnění očí při zánětu spojivek neinfekčního původu, lze jej použít pro výplachy očí při zasažení dráždivými látkami a pro odstranění cizích těles.

Dávkování

Dávkování přípravku je individuální, obvykle se aplikují 2-3x denně 1-2 kapky do spojivkového vaku. Kapky lze užívat i dlouhodobě.

Použití

Při použití na záněty a podráždění očí a při výplachu očí by neměly být nasazeny měkké kontaktní čočky. Obsah jedné lahvičky by měla používat pouze jedna osoba. 

Upozornění

Při užití jiných očních léků konzultujte vhodnost přípravku s očním lékařem. Pokud se stav do 7 dnů nezlepší, vyhledejte očního lékaře. Děti mladší 3 let mohou přípravek používat pouze po konzultaci s odborným lékařem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hypromellosum 5 mg, Acidum boricum 8,5 mg, Natrii tetraboras decahydricus 2 mg v 1 ml, Aqua purificata, Euphrasia officinalis extractum fluidum, Natrii chloridum, Zinci sulfurici heptahydricus, Phosphatidylcholine, Phosphatidylethanolamine, Tocoferoli alfa acetas, Caprylic/capric triglyceride, Polysorbatum 80, Dinatrii edetas dihydricus, Natrii hydroxidum. Bez cytotoxických konzervantů (BAC).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50100416